Veřejnost má možnost podat komentáře k urbanistické studii Noutonic

11.09.2019

Přispějte svým podnětem k vizi rozvoje obce a především k urbanistické studii “Noutonice, místo pro život” vyplněním on-line formuláře.

Vyjádřete svůj názor na podobu urbanistického návrhu jako celku, veřejných prostranství a krajiny. Podělte se s námi o nápady, jaká občanská a komunitní infrastruktura by neměla v obci chybět. On-line konzultace probíhá od 16. září do 18. října 2019.

S návrhem studie Noutonice, místo pro život se můžete seznámit zde na webových stránkách a poté vyplnit on-line formulář. Vaše podněty budou předány pracovní skupině složené ze zástupců investora a architektů připravujících studii. Všechny podněty budou zpracovány a výsledný dokument s reakcemi na Vaše komentáře bude zveřejněn zde na webových stránkách.

Děkujeme, že se společně s námi budete podílet na proměně Noutonic i Lichocevsi.