Přijďte 14. září na třetí sousedské setkání obyvatel Lichocevsi a Noutonic

Třetí sousedské setkání obyvatel Lichocevsi a Noutonic se uskuteční v sobotu 14. září 2019 ve 14:00 hodin ve vile v Lichocevsi. Cílem tohoto setkání je představit Urbanistickou studii Noutonic, kterou z iniciativy většinových vlastníků pozemků v Noutonicích připravil architekt Pavel Hnilička, a získat vaše komentáře ke studii.

Třetí sousedské setkání navazuje na dvě předešlá setkání v Lichocevsi v roce 2018, kde byli občané seznámeni s urbanistickou studií Lichocevsi, ale tentokrát bude bude občanům představena urbanistická studie Noutonic. Tato studie, kterou opět zpracovala architektonická kancelář Pavel Hnilička Architekti, ideově navazuje na studii Lichocevsi a společně tak mohou vytvořit koncepční podklad pro udržitelný a smysluplný rozvoj obce.

Podkladem pro vznik této územní studie byly mimo jiné i výstupy z prvního sousedského setkání v roce 2018.

Po prezentaci studie bude následovat diskuse o přípravě projektů nezbytných pro rozvoj obce, zejména vodovodu a kanalizace. Připraveno je také občerstvení v zahradě vily.

Pozvánka ke stažení zde.